- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2010 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
137
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2010 Culés
0
Raków jest beznadziejny. Szwarga ze swoimi mądrościami z Deductora zapomniał, że oprócz teorii istnieje także praktyka. W dodatku jego tłumaczenia po przegranych meczach są nie do przyjęcia. Smutny sezon Rakowa.
0
@Dari0G Jak Papszun nie wróci(a nie wróci) to kolejny sezon może być podobny,pomimo tego iż będą grali tylko na dwa fronty.
1
@Dari0G Czy faktycznie smutny sezon? Moim zdaniem odejście Mareczka i kontuzja ich najlepszego zawodnika przed sezonem jasno pokazało gdzie Raków będzie pod koniec sezonu. Dla mnie zero zaskoczenia.
0
@FcPortoFan1999 Nawet jeśli wróci, to myślisz, że tak łatwo będzie odbudować te zgliszcza po byłym asystencie? Nie da się wejść drugi raz do tej samej rzeki, ona jest już inna, Raków też. Poprzednio doprowadzenie częstochowian na szczyt zajęło mu lata, przez które budował swój autorytet i szacunek w szatni. Teraz po takiej przerwie może nie być prosto wrócić do tego, co było.
1
@fart Najlepszego zawodnika z każdej formacji składu warto też dodać bo najpierw wypadł kluczowy napastnik, potem kluczowy pomocnik i jeszcze kluczowy obrońca.
1
@Dari0G Jakby wrócił,to przynajmniej nie będzie miał problemu europejskich pucharów.
1
@MesQueUnClub_87 To prawda choć uważam, że w sezonie to każdy zespół się łamie i ma problemy i to nie jest żadna wymówka a w Rakowie już przed sezonem dwie potężne straty, trener, który zbudował cały Raków i ich najlepszy gracz.
0
@fart Czołówka Ekstraklasy na nowy sezon,wydaje się bardzo rozbita.
0
@FcPortoFan1999 No zobaczymy co się wydarzy w letnim okienku. Liczę, że Nasze czołowe kluby po słabym sezonie wzmocnią się.
0
@fart Na chwilkę obecną jak słucham o plotkach transferowych,to raczej jeszcze bardziej się osłabią.