La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 951 Culés

2

No zobaczymy.Wiadomo jak to wygląda ale nikt nie zabroni marzyć @mekston @barcelonaLM


0

@Encore ale bądźmy w minimalnym stopniu realistami - 3 runda to będzie dużo

Plus realistycznie jeśli tutaj dozna kontuzji to zaraz IO będą poza tematem.

Jednak realistycznie gdzie może może właśnie marzyć to IO - czy singiel czy może ten debel z Carlitosem. Plus na IO to można osiągnąć coś niekoniecznie wygrywając turniej - nawet medal jakiegokolwiek koloru byłby czymś wielkim obecnie.

0

@mekston Granie do 3 setów może go szybko wykończyć

1

@Encore warunki będą cieplejsze też niż na początku maja dodajmy. Plus szybko trafi na zawodników rozstawionych więc to dodatkowy temat.

Cel to żeby poprawić grę, ale nie zajechać się / zakończyć bez urazu i walczyć o przygotowania do IO. Tylko tyle i aż tyle.

Na tym etapie kariery tutaj nie ma znaczenia czy to będzie 2 runda, 3 czy 4. plus IO to gra do 2 setów więc jest duużo większa szansa ugrania samym skillem czegoś.

0

@mekston 1 runda to będzie cud;

0

@takisobiektos jeszcze zalezy z kim zagra

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?