La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

konto usunięte

4

Przypomnę że ma 25 lat a klubowo nie wygrał nic mimo niesamowitych drużyn


3

@MesQueUnClub96 Ale wygrał mundial i jest vice mistrzem swiata

3

@MesQueUnClub96 Przehajpowanych drużyn*

konto usunięte

0

@takisobiektos Jak masz taką pakę w ataku to musisz coś ugrać

8

@MesQueUnClub96 Teraz nie ma na kogo zrzucić winy, pamiętam, że jeszcze jak grał Messi to po meczach z np Bayernem czy Lyonem kibice wyładowywali na nim frustrację i każdy go obwiniał o słabe wyniki, nawet kiedy był najlepszy na boisku choć nie strzelił gola (patrz Lyon), a Mbappe wszystko uchodziło na sucho, teraz nie ma Messiego i nie ma na kogo zrzucić winy, ciekawe czy Mbappe też tak ohoczo wybuczą kibice XD

0

@Encore @MesQueUnClub96 i ten skrót pomija kilka udanych zagrań Żółwia - jak np. setka dla Dembele

1

@Donnie_Darko to akurat było mega słabe z ich strony. W rewanżu z Bayernem Messi zagrał lepiej niż Mbappe, ale cała krytyka spadła na Leo.

To wygwizdywanie najlepszego ich piłkarza w tamtym sezonie to w ogóle xd.

0

@MesQueUnClub96 Czyli jaką. Połamanego Neymara sezon w sezon? xd

konto usunięte

0

@takisobiektos ale nie możesz dwa razy w 1/8 odpadać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?