La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

konto usunięte

1

Ostatnio Clippers zagrali nienaturalnie dobry mecz, a dzisiaj grają nienaturalnie słabo. Jeśli ich liderzy rzucają 20% z gry, a cała drużyna nie trafia 16 trójek z rzędu no to nie da się wygrać

A tutaj mega niebezpiecznie wjechał Westbrook w Lukę, mogło to się skończyć ciężką kontuzją


2

@MesQueUnClub96 Mam wrazenie ze Okc obie druzyny sprzata w 6 ale z drugiej strony zmietli tylko Orlean bez Ziona.Zobaczymy.

konto usunięte

1

@Encore NOP bez Ziona a Dallas z Luką i Irvingiem to zupełnie inna bajka w obronie. Tam nie ma łatwych akcji

2

@MesQueUnClub96 Napewno będzie to trudniejszy rywal dla Okc ale ta ich młodzież fajnie gra.Dużym minusem jest brak doświadczenia w porównaniu do takiego Irvinga czy nawet Luki ktory gra juz kilka lat w play off.W okc to doświadczenie jest zerowe praktycznie.

konto usunięte

1

@Encore Doświadczenie to akurat nie ma wielkiego znaczenia, patrz Minnesota

2

@MesQueUnClub96 Ale w wilkach sa ludzie ktorzy od lat graja w play off jak Conley czy Gobert.Kat tez juz troche pogral.Jedynie Ant jest bardzo mlody ale on mentalnie jest koksem.W Okc przy waznych rzutach mogą ręce zadrżeć w końcówkach meczów.

konto usunięte

1

@Encore To prawda ale myślę że to jest inna era NBA, gdzie mecze nie są tak ciężkie mentalnie. Ale zawsze to doświadczenie jest na korzyść Dallas/LAC

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?