La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1356 Culés

4

Bardzo dobry mecz Minnesota - Suns. Dużo twardej gry obronnej z obu stron, Wilki wyraźnie lepsze i 10 punków przewagi do przerwy. Wąska rotacja Suns i zastanawiam się czy stary Durant to dźwignie. Mój ulubieniec Edwards świetnie rozrywa defensywę Suns, ale dziś dobry mecz Townsa i koledzy dojechali.

Minnesota zrobiła w ostatnich sezonach ogromny postęp. Już w zeszłych play-offach pozbyli się łatki miękkiego zespołu i postawili się Denver, ale obecnie po udanym sezonie zasadniczym sporo sobie obiecuję po ich występach. Dla mnie są faworytami tego dwumeczu (obstawiam 4-2) i liczę po cichu, że powalczą nawet o finał Konferencji.

@fart @takisobiektos @MesQueUnClub96 @Encore

2

@Comentateiro I niech ktoś powie ze w obecnej NBA nie ma obrony.Ten mecz to wizytówka defensywy.Ile trzeba energi by zdobyć punkty.

2

@Encore Trzeba odróżnić sezon zasadniczy od play-offs. Dziś momentami jest rzeźnia w defensywie. Zawodnicy wkładają okropnie dużo wysiłku by wypracować sytuacje rzutowe.

3

@Comentateiro @Encore Dokłvdnie Wilki dzisiaj w obronie znakomicie. Zobaczymy co się wydarzy w II połowie.

1

@Encore Mimo wszystko na obrone trzeba czekać aż do PO;

konto usunięte

1

@Comentateiro Dobry mecz TWolves, fajnie że ogarnęli Suns po raz pierwszy w PO. Jednak playoffy to zupełnie inna gra

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?