- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1420 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1420 Culés
2
Luka znowu to zrobił XD
2
@MesQueUnClub96 Za to bedzie w glosowaniu na MVP na 3 miejscu
0
@Encore I tak wyżej niż ten twój słaby Booker
1
@MesQueUnClub96 Booker przynajmniej wie jak to jest byc w finalach NBA a nie odpadac
0
@Encore 11 punktów w G7 z Dallas jako pierwszy seed
0
@MesQueUnClub96 Brak awansu do play in 2023,troche beczka
0
@Encore 5 lat bez awansu do PO, trochę beczka
0
@MesQueUnClub96 Luka taki kozak i zaprowadzil Dallas na 11 miejsce w tamtym sezonie,wow dodi
0
@Encore No i skończyły się argumenty, skoro drugi raz takiego samego używasz xD
Co z tego że Dallas tankowało pod koniec sezonu
0
@MesQueUnClub96 Tankowali bo idol pociągnał ich na play iny i uznali ze i tak nie ma to sensu i lepiej miec pick,wrr
0
@Encore Luka znany z 60/20/10, 73 pkt, Booker znany z 11/3/2
0
@MesQueUnClub96 Gdy Booker kręcił +70pkt w lidze Luka walczył by zagrac w play offach
0
@Encore Booker gdy rzucał 70 pkt to Luka miał 16 lat, co ty za bzdury piszesz Enkor xD
0
@MesQueUnClub96 Wlasnie to zobaczlym ahahah,Luka dzieciaczek gdy Book robił rekord od czasów Kobego
0
@Encore Enkor ty jesteś po prostu odklejony. Nie da się po prostu z tobą dyskutować na pewne tematy. Podniecasz się jakimś beznadziejnym Bookerem o którym każdy w przyszłości zapomni a hejtujesz przyszłą legendę NBA która kręci jeden z najlepszych indywidualnych sezonów w historii NBA.
Nie mam siły by z tobą rozmawiać, bo i tak nie jesteś w stanie zaakceptować rzeczywistości
0
@MesQueUnClub96 Dobra dodi bo ja gram w lige i nie mam czasu,bede pozniej yo