- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1613 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1613 Culés
0
Siedzę na przystanku tramwajowym i widzę bezdomnego, który chodzi po śmietnikach i wygrzebuje resztki jedzenia czy picia i się tak zastanawiam- jaki ten człowiek ma cel w życiu, że nie chce iść i po prostu się wiśnąć albo skoczyć w przepaść? Przecież tacy ludzie rzadko kiedy wracają do normalności. Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są i tacy co stracili wszystko i marzą żeby się odbudować. Tylko niestety większość tego nie chce, albo boją się przyznać do porażki. Tylko co ich napedza, że mają jakiekolwiek chęci do życia i chodzenia po tych śmietnikach i dojadania po innych. Że też tacy mają psyche ze stali- fenomen.
I żeby nie było, nie chodzi mi o to, że bezdomny nie ma prawa do życia czy coś, ale fascynuje mnie ich motywacja do życia i że im psycha nie siada
6
@konrad1661 pewnie strach przed śmiercią albo jakiś instynkt aby przedłużać te życie mimo wszystko
2
@BulaKG Bardzo możliwe, że tutaj chodzi o strach przed śmiercią i chęć przeżycia w jakikolwiek sposób
3
@konrad1661 Zwyczajnie się nie poddają i Lubią życie,po co mają sobie je odbierać? Nawet jeśli okoliczności nie sprzyjają to nie idą na łatwiznę.
1
@FcPortoFan1999
Mi tam nie przeszkadzacie.
Jeśli tak chcesz, to sobie tak żyj i nic mi do tego.
Trzymaj się
0
@FcPortoFan1999 Ale co to jest za życie? To bardziej wegetacja
4
@konrad1661 Wiara, nadzieja, że może któregoś dnia to życie odmieni się na lepsze.
0
@Rust_Cohle Tobie również tego życzę Jacek! ;) @konrad1661 Zawsze może im się odmienić.