- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1013 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1013 Culés
0
Rafael Nadal wycofał się z turnieju w Doha.
0
@FcPortoFan1999 Dobra decyzja
0
@FcPortoFan1999 Niech już skończy karierę bo zaczyna źle to wyglądać. @Encore Nie oszukujmy się jeden ciężki mecz i znowu może skończyć się urazem.
0
@Encore Decyzja najlepsza,ale pytanie jak On będzie wyglądał chociaż w 2 meczach na Indian Wells. @takisobiektos Na kortach twardych powinien zakończyć właśnie na IW.Korty ziemne dla jego zdrowia jeszcze są nie najgorsze.
0
@FcPortoFan1999 Nawet na ziemnych może być ciężko, wiadomo że skillem jeszcze poogrywa wielu zawodników, gorzej może być z fizycznością.
0
@takisobiektos Mysle ze on daje sobie szanse glownie na RG i igrzyska a reszta bedzie co bedzie
0
@takisobiektos Na innych kortach nie ma już szans,dlatego uważam że Indian Wells to będzie jego ostatni turniej na korcie twardym kiedykolwiek rozegrany.Gdybym na szybko wskazał jego potencjalny kalendarz to tak.Barcelona,Madryt/Rzym Roland Garros i Igrzyska,i to najpewniej tyle jeśli chodzi o Rafę w tym roku.
0
@Encore najlepiej jakby w ogóle hard już ominął i przygotował się pod mączkę (jeśli da radę)
0
@mekston Ten towarzyski mecz z Alcarazem to w sumie nie wiem po co mu potrzebny..