La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

0

Po 48h dociera trochę ta bardziej emocjonalna część związana z odejściem Xaviego, ale nie na zasadzie obecnej perspektywy, tylko ogólnego spojrzenia.
Pamiętam jaki byłem podjarany wizją Xaviego w roli trenera czytając książę Grahama Huntera o Barcelonie, od zawsze wydawało się mu to pisane i chyba przyszło wcześniej niż ktokolwiek mógł się spodziewać..
I taki smutek ogarnia człowieka że to nie wyszło, że nie będzie kolejnym wielkim uczniem Cruyffa po Pepie i Lucho, wspominany jednym tchem.
No słabo o tym w ogóle myśleć, wydawało się wszystko na miejscu, miłość do klubu (która dalej jest ogromna za co pełny szacunek), warsztat piłkarski, przywództwo. Chyba za wcześnie się rzucił na spełnienie również swojego marzenia.
Szkoda, po prostu szkoda.

2

@regatta52 Przyszedł w złym momencie bez doświadczenia i nierozwinięty trenersko, w dodatku ze sztabem z takim samym doświadczeniem. Patrząc na to jak zaczynał, co osiągnął i jak kończy oraz oczekiwania - odniósł sukces tutaj.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?