- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1492 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1492 Culés
13
Po takich "kwiatkach" jak ten Von Der Leyen i innych jakoś zaczynam myśleć, że używanie zwrotu "naziści" strasznie spłyca i rozmywa odpowiedzialność za tamte wydarzenia i jednak powinno się po prostu mówić/pisać Niemcy. No nie wiem :/
Dla równowagi, w interwencji w Czechosłowacji pomagali też nie "polscy komuniści" a czy tego chcemy czy nie Polacy.
@michal26 @tomek8756 @JimMorrisonFCB @Comentateiro @Ojciec5tkidzieci
0
@Kgorecki2500 Niby racja, ale jednak stosunek społeczeństw danych państw do obu tych działań był zgoła inny.
Edit: "Po takich "kwiatkach" jak ten Von Der Leyen i innych jakoś zaczynam myśleć, że używanie zwrotu "naziści" strasznie spłyca i rozmywa odpowiedzialność za tamte wydarzenia i jednak powinno się po prostu mówić/pisać Niemcy. No nie wiem :/"
O, czyli jednak przekonujesz się do prawdy? Bo kiedyś stwierdziłeś, że nie przeszkadza Ci używanie określenia "konfiskata" na rabunek mienia dokonywany przez Niemców. Ponieważ Ty wiesz, o co chodzi, więc nazewnictwo nie jest istotne. Sam teraz widzisz, że to nie o Ciebie chodzi, a o świat, który nie ma takiej wiedzy jak Ty i urabia się ludzi małymi kroczkami.
1
@Dari0G Kiedy ja tak twierdziłem? Na pewno twierdziłem, że nie przeszkadza mi słowo "nazista" bo wiem o co chodzi ale tego nie pamiętam szczerze :P
Jak tak no to straszne gałgaństwo z mojej strony bo tego w żadnym wypadku tak "miękkim" słowem nazwać nie można
0
@Kgorecki2500 Mieliśmy taką rozmowę lata temu. Odnośnie jakiegoś tweeta, czy tekstu w mediach, gdzie właśnie tak to określano, jako "konfiskaty mienia" dokonywane przez Niemców. Nie chce mi się szukać teraz, dawno to było.
1
@Dari0G No to gałgaństwo z mojej strony.