- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1809 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1809 Culés
1
My tutaj prowadzimy jakieś dyskusje o tym czy trener ma plan na mecz, dywagujemy jak można nie widzieć oczywistych rzeczy jak wolni obrońcy vs Vini itd. Tymczasem ja pragnę zauważyć że rzeczy które są od nas w 100% zależne w ogóle nie funkcjonują. Problemem nie jest to że gramy wysoko, problemem jest to że nasz pressing wygląda jak dosłownie przeciętniaka z ekstraklasy. Problemem jest to że Xavi wpadł na pomysł że Balde w fazie ataku będzie grał jako lewo skrzydłowy kiedy Balde nie potrafi ani wygrać pojedynku indywidualnego ani dośrodkować przynajmniej przyzwoicie, chociaż w miarę celnie... Problemem jest to że nasza gra bez piłki nie istnieje, zwróćcie uwagę jak nasi zawodnicy wychodzą do gry. Raz na jakiś czas ktoś wybiegnie do podania, oprócz tego 90% ruchu zawodników bez piłki to wybiegnięcie za linie obrony które kończy się tym że i tak tej piłki nie dostaje. Kiedyś była gra w trójkątach, dzisiaj nasza jedyna strategia to, wrzutka w pole karne i laga do przodu.
0
@Rhaan smutna prawda, ale tak jest
0
@Rhaan rzadko kiedy ktoś coś z sensem napisze i to głębszego. Pełna zgoda
0
@agrad0 ta druzyna nie ma po prostu takiego skilla żeby grać futbol urozmaicony, a Xavi mając na sobie ciężar genialnego środkowego pomocnika na siłę próbuje taki styl zaszczepić..co oczywiście nie działa i tracimy po 2-3 gole na mecz.
3
@mmaciass no właśnie nie, czy Girona ma lepszych zawodników? Czy Bayer ma lepszych zawodników? A może Ajax Ten Haga miał lepszych… Problemem jest to że Xavi nie ma pojęcia jak wykorzystać mocne strony zawodników i ukryć złe. Na siłę stara się żeby zawodnicy których ma grali tak jak on by chciał a nie tak jak potrafią. Ewentualnie zwyczajnie nie potrafi przekazać zawodnikom czego od nich oczekuje. Są trenerzy tacy jak Emery, którzy wyjaśniają zawodnikom każdy krok który mają zrobić na boisku i są też tacy którzy przekazują drużynie ogólną koncepcje i zawodnicy mają sami odnaleźć się na boisku. Xavi jest tym drugim, tylko że żeby funkcjonować w takim systemie trzeba mieć zespół który się w tym odnajduje. Xavi takiego nie ma.