- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 735 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 735 Culés
6
Przynajmniej na pocieszenie Iga Świątek dostała nagrodę MVP całego turnieju.Przypomina mi to troszkę MVP Messiego na MŚ 2014.
4
@FcPortoFan1999 Każdy ma swojego Gonzalo Higuaina z tym, że ten Igi tłumacząc na polski nazywa się Hubert Hurkacz.
3
@FcPortoFan1999 W punktach wszystko się zgadza Iga ma bilans 5-0 i dostanie za to 500pkt, kasa też dużo lepsza niż w WTA500 także zabrakło tylko pucharu :P
1
@Stinger_ Tylko ten tutaj miał sytuację sam na sam i najwyraźniej tak strzelił że trafił w słupek XD @adi7adi8 Mimo wszystko to dość marne pocieszenie bo taka porażka z odwiecznym rywalem w taki sposób zostawia pewien ślad w psychice.
0
@FcPortoFan1999 u Igi? Nie sądze :)
Szczególnie, że to nie są nawet najważniejsze turnieje, a w roku tenisa nie brakuje. 4 szlemy i IO to są cele na ten rok, finalsy, mastersy - sporo do wygrywania.
0
@Stinger_ Messi też tam miał swoją setke w drugiej połowie. 9 na 10 takich akcji kończył bramką w Barcelonie
1
@AFA90 Masz na myśli tą sytuacje z 46 minuty drugiej połowy?
0
@FCBparasiempre Nie wiem właśnie, w której minucie to było dokładnie. Przeglądałem twittera z nadzieją na jakiś filmik z tej sytuacji, ale nic nie znalazłem.
0
@AFA90 No ja zerknąłem na jutuba i ta sytuacja z tej 46 minuty dla mnie osobiście nie jest ,,setką". Owszem była bardzo dogodna ale nie stuprocentowa.
Popatrz:
1
@FCBparasiempre Dzięki za filmik. No taka setunia na miarę Higuaina z pierwszej połowy nie była, ale Leo miał mnóstwo takich sytuacji w Barcelonie i bardzo często strzelał z tego bramki
1
@AFA90 No zgadza się w Barcuni często takie strzelał, jednak w tamtym finale ze szwabami to Higuain i Palacio mieli czyste setki a Leo asystował tam troche bodaj Alaba i według mnie to nie była czysta setka..