- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1427 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
86 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1427 Culés
1
warto obejrzeć ten nowy serial na temat mistrzostw świata na netflixie? jakieś ciekawe urywki czy po prostu droga do finału i tyle?
@mekston @PatrychoO i reszta
1
@Cotutajsiedzieje wielkich odkrywczych rzeczy tam nie było - aczkolwiek na plus
1) sporo fajnych ujęć z boiska
2) dobrze dostosowana muzyka
3) dobrze zbudowana narracja w kontekście wygranej Argentyny - fajnie to zrobili w poszczególnych odcinkach - bardzo fajne odcinki 5 i 6 - tutaj szczególnie odcinek 5 z walką ARG z Holandią zacny
4) bardzo dobrze widoczne też to argumentowanie "mentalem" mocno zabite - w sensie wiadomo, że mental jest ważny (ale on często przywoływany jak ktoś strzela gola w końcówce albo w ogóle przy wielu wygranych, a druga drużyna to "brak mentalu"), ale właściwie co jak ktoś wygra to w szatni wszyscy się motywują. Bardzo dobrze widoczne tutaj było
Na minus
1) dużo truizmów, ale można było spodziewać się
2) generalnie wszyscy przedstawieni w pozytywnych świetle - nawet ten wywiad Ronaldo z Piersem to pozytywnie przedstawiono / czy benchowanie Ronaldo - taka duża polityczna poprawność. Np. słowem nie piśnięto o fatalnej formie Ronaldo i jego zachowaniu - ale znowu nie spodziewałbym się po netflixie czegoś innego, choć już np. w trakcie meczu Brazylii przewinął się raz komentarz "Neymar jest w słabej dyspozycji", ale i tak potem był mega chwalony w kontekście jak jest ważny)