- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1422 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1422 Culés
8
8 lat później. najpiękniejszy moment w historii tego sportu
7
@Cotutajsiedzieje "najpiękniejszy moment w historii tego sportu" - dość subiektywne stawianie sprawy.
5
@Cotutajsiedzieje Osobiście więcej emocji dostarczyły mi wygrane finały Ligi Mistrzów przez Barcelonę, słynna La Manita czy zwycięstwo Polski z Portugalią. Dla mnie to te momenty były piękniejsze.
0
@maroon co by nie mówić niebywała historia - jednak po 2014 MŚ wydawało się, że ostatnia szansa Messiego na wygranie MŚ została stracona.
Potem po 2016 r. nastąpił dodatkowy zjazd repki Albicelestes i w 2018 ledwie Messi ich wciągnął na mundial.
Potem sama historia mundialowa też miała swoje niebywałe zwroty - od przegrania 1 meczu, po to jak ARG dwa razy tracili solidne prowadzenie w meczach z Holandią i Francją. Sam finał z Francją był najlepszym finałem MŚ można powiedzieć.
Dla pojedynczej osoby to oczywiście mogą być inne momenty (lepsze, piękniejsze itp), ale w ocenie globalnej i znaczenia Leo Messiego w światowym futbolu, pewnego rodzaju domknięcia swojego statusu GOATA (dla niektórych którzy wskazywali "bez MŚ nie możesz być GOATEM") to można powiedzieć, że to wydarzenie ma taki status. Nie mówiąc o tym, że osiągnął to grając absolutnie epicki mundial. (plus mundial ten był pierwszy od 1986 r. dla Argentyny - czyli to też pokazuje jak to był skomplikowany temat)
3
@mekston No owszem - niebywała i spektakularna historia - tak to można określić. Jednak mówienie że coś jest najpiękniejsze w historii sportu jest na wyrost, bo ilu jest kibiców tyle będzie opinii na ten temat i każdy będzie miał rację bo każdy powinien to oceniać po swojemu.
1
@mekston Warto przypomnieć gimnastykę pewnych użytkowników uprawianą w miesiącach listopad-grudzień 2022. m.in. użytkownicy herbujący posty w komentarzach. Prawdziwa akrobacja.