- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1486 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1486 Culés
4
Wyjściowa 11 Urusów
1
@Rust_Cohle ciekawie na ile zagra Argentyna, śmiem twierdzić, że nie przejdą obok meczu… w takim razie Urugwaj z porażką. Taka nie za mocna ta kadra.
0
@Rust_Cohle LO na SO xD a SO na PO xD grubo ;D
0
@escarabajo
Grają na La bombonerze, całą otoczka i rywal więc nie wypada by nie wyszli na 100%.
Ale to dobrze, wygrana Urusów będzie lepiej smakować
1
@escarabajo Nie no Urugwaj ma mocną pakę. Jakby dorzucić Bentancura w formie, to środek pola chyba najlepszy obok Argentyny, w Ameryce Południowej. Ciekawi mnie brak Gimeneza. Jest po kontuzji, ale w Atleti już zagrał 90 minut z Villarrealem
2
@Rust_Cohle wygrana smakowałaby lepiej, ale to się raczej nie stanie:)
@AFA90 jak na Urugwaj to mocna paka:) ale w porównaniu z Argentyną to tal średnio.
Jeszcze ten Pellistri, śmieszne:)
Suarez w gazie, Arrascaeta w gazie, już nawet Cannobio gra więcej od tego smyka z United.
No dla mnie Argentyna to bierze.
2
@escarabajo Przydałby się taki Gimenez i Araujo w Argentynie + jeszcze Fede w środku pola
3
@escarabajo
Zapomniałeś o jednym w tej swojej analizie
1
@Rust_Cohle @AFA90 @escarabajo Przydałby się do Argentynki w szczególności Araujo a i Luisito bym wziął;D
0
@Rust_Cohle Czy zawodnik Manchesteru United Facundo Pellistri strzeli dzis?
0
@Encore
No ma lepszą pomoc niż w United, to może mu ktoś wreszcie poda dobrze piłkę
2
@Rust_Cohle Nazario Moreno z meksykańskiego kartelu La Familia Michoacan
1
@AFA90, @Lionel_Messi10 No obrona mogłaby być mocniejsza:)
@Rust_Cohle ja nie mówię, że nie. Potężny Darwin może i strzeli, ale no mam wrażenie, że jednak Argentyna strzeli więcej:)