La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1486 Culés

konto usunięte

4

Wyjściowa 11 Urusów


1

@Rust_Cohle ciekawie na ile zagra Argentyna, śmiem twierdzić, że nie przejdą obok meczu… w takim razie Urugwaj z porażką. Taka nie za mocna ta kadra.

0

@Rust_Cohle LO na SO xD a SO na PO xD grubo ;D

konto usunięte

0

@escarabajo
Grają na La bombonerze, całą otoczka i rywal więc nie wypada by nie wyszli na 100%.
Ale to dobrze, wygrana Urusów będzie lepiej smakować

konto usunięte

1

@escarabajo Nie no Urugwaj ma mocną pakę. Jakby dorzucić Bentancura w formie, to środek pola chyba najlepszy obok Argentyny, w Ameryce Południowej. Ciekawi mnie brak Gimeneza. Jest po kontuzji, ale w Atleti już zagrał 90 minut z Villarrealem

2

@Rust_Cohle wygrana smakowałaby lepiej, ale to się raczej nie stanie:)
@AFA90 jak na Urugwaj to mocna paka:) ale w porównaniu z Argentyną to tal średnio.
Jeszcze ten Pellistri, śmieszne:)
Suarez w gazie, Arrascaeta w gazie, już nawet Cannobio gra więcej od tego smyka z United.
No dla mnie Argentyna to bierze.

konto usunięte

2

@escarabajo Przydałby się taki Gimenez i Araujo w Argentynie + jeszcze Fede w środku pola

konto usunięte

3

@escarabajo
Zapomniałeś o jednym w tej swojej analizie


1

@Rust_Cohle @AFA90 @escarabajo Przydałby się do Argentynki w szczególności Araujo a i Luisito bym wziął;D

0

@Rust_Cohle Czy zawodnik Manchesteru United Facundo Pellistri strzeli dzis?

konto usunięte

0

@Encore
No ma lepszą pomoc niż w United, to może mu ktoś wreszcie poda dobrze piłkę

konto usunięte

2

@Rust_Cohle Nazario Moreno z meksykańskiego kartelu La Familia Michoacan

1

@AFA90, @Lionel_Messi10 No obrona mogłaby być mocniejsza:)
@Rust_Cohle ja nie mówię, że nie. Potężny Darwin może i strzeli, ale no mam wrażenie, że jednak Argentyna strzeli więcej:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?