La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1237 Culés

1

To a propos tego że przedsiębiorcy się najlepiej znają na ekonomii bo robią to na co dzień, co pewne środowiska lubią kolportować

Chociaż profesorka ekonomii też się nie zna :)



(Nie mówię że się nic nie znają, bo znają się dobrze na mikroekonomii, ale ich opinia nt inflacji, długu, bezrobocia, podatków jest na tyle rzeczowa jak opinia sześciolatka)

1

@Vampir707 ciekawe co będzie z inflacja jak wejdzie nowa minimalna i paliwo powyżej 7 zł.

konto usunięte

8

@Vampir707 Hmm czy przypadkiem sztuczne utrzymywanie cen np. paliw we wrześniu nie przyczyniło się do takiego a nie innego wyniku?

konto usunięte

2

@against_modern_football ludzie się zdziwią w lutym/marcu z inflacją jak się skończą promocje na paliwo, surowce energetyczne(gaz, węgiel), energia podskoczy do góry i skończy się zerowy Vat na żywność a dodatkowo minimalna pójdzie do góry o ~800 brutto

edit zapomniałem o składkach do ZUSu :P

konto usunięte

4

@Explode Ludzie się nie zdziwią tylko będą jeb... tuska za to xD

0

@Vampir707 przytaknięciem tym twittom pokazałeś że Ty się kompletnie nie znasz na ekonomii i nie widzisz jakie narzędzia i administracja zostały wykorzystane do sztucznego tłumienia inflacji. Parodia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?