La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

8

Wybory na Słowacji



@Kondziubarca @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @FcPortoFan1999 @michal26

1

@Kgorecki2500 to dobrze czy źle?

0

@BorzyKrzys No jeżeli ta Socjalna demokracja (1) utworzy rząd (bo nie wiem jak to im się na mandaty przekłada) to może być tak jak w drugim tweecie opisane ale nie wiem czy to źle czy dobrze akurat. Słowacja jednak mało znaczy międzynarodowo więc i tak tego sprzętu raczej niewiele przekazywała (większość i tak przez Polskę lata) a Ukrainy do NATO i tak nikt w najbliższej przyszłości brać nie planował

0

@Kgorecki2500 I co to oznacza?

0

@BorzyKrzys No, że nie będzie słowackiej broni na Ukrainie ani Ukrainy w NATO. Ogólnie to mało istotna zmiana

4

@Kgorecki2500 Ukraina w NATO to fikcja. W najblizszych dwóch dekadach raczej niewyobrazalne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?