- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
6
Jak ktoś myśli, że problemem tej reprezentacji jest trener to powodzenia.
5
@AdiKingu96 A tak naprawdę jedynym problemem tej reprezentacji jest to, że trzeba w piłkę nożną grać.
0
@AdiKingu96 Na pewno w jakiejś części trener jest problemem.
0
@AdiKingu96 A skąd Ty możesz to widzieć skoro już dawno tej reprezentacji nie oglądasz?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13596526#comment-13596526
0
@AdiKingu96 Oczywiście, że trener jest problemem. Nie jedynym ale wystarczająco dużym, żeby odbijało się to na tragicznych wynikach.
Jak tu masz dwa tryby wyboru trenera: Albo nieudacznicy karierowicze z Ekstraklasy dla których trenowanie kadry to nie jest zaszczyt i wyzwanie sportowe tylko intratny stołek.
To powoduje, że trener w pierwszej kolejności skupia się na tym, żeby nie stracić pracy a nie o tym, żeby coś do zespołu wnieść (przez co nie podejmuje ryzyka bo może się nie udać a jak się nie uda sprawdzony sposób to łatwo go wybronić).
No i zerowe kompetencje, 90% tych ludzi nie ma żadnego doświadczenia z poważną piłką nożną bo nawet ci co zagrają w Europie w 98 na 100 przypadków wywali się na eliminacjach z amatorskimi drużynami.
Ich plusem za to jest wiedza o piłkarzach.
Z drugiej strony są zagraniczni trenerzy którzy posiadają kompetencje ale nie chce im się pracować i selekcje prowadzą na podstawie nazwisk a nie predyspozycji, formy czy możliwości wkomponowania ludzi do stworzenia drużyny.
Dlatego dużo drużyn o teoretycznie niższym potencjale potrafi grać ładniejszą piłkę niż Polska, bo potrafią dobrać trenera.