- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1484 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1484 Culés
8
Nie rozumiem tego gloryfikowania ręki Maradony z Mistrzostw Świata w Meksyku. Czy zdobycie nieprzepisowego gola jest powodem do chwały? Raczej powinni się tego wstydzić, bo to oznacza że Argentyńczycy zostali przepchnięci do półfinału przez sędziego i gdyby był wtedy VAR, to może nawet nie zdobyliby tego pucharu. A ludzie jeszcze pomniki budują z tym golem ręką, pomniki świadczące o tym, że Argentyna niesłusznie awansowała dalej. To tak jakby na przykład zbudować pomnik Ronaldo na pół metrowym spalonym dla upamiętnienia jego nieprawidłowego gola w meczu z Bayernem w 2017 roku w LM.
3
@Pawlak1992 może i był oszustem ale za to też narkomanem
1
@Pawlak1992 Maradona dokonał oszustwa, ale te mistrzostwa były jego popisem, na poziomie najlepszego występu w dziejach MŚ.
Tu nie trzeba nic gloryfikować, popis Maradony mówi sam za siebie - był genialny.
Chyba pamiętasz jaką bramkę zdobył w tym samym meczu z Anglią.
A takie to były czasy, że bez VARu błędy przechodziły.
0
@Comentateiro Owszem, mistrzostwa miał wspaniałe, i te wszystkie gole i genialne akcje budzą podziw i uznanie. Ale do tego podziwu i uznania nie powinno się dodawać gola zdobytego ręką. Takie coś powinno się raczej potępiać, a nie budować pomniki, bo był to gol który skrzywdził przeciwną drużynę, nie mający nic wspólnego z duchem fair-play. Tak w ogóle to ciekawi mnie co mają o tym do powiedzenia Anglicy. Ciekawe czy ten gol u nich także budzi podziw.