- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
1
MATS
Cancelo - Araujo - Christensen - Balde
Gundogan - FDJ - Romeu - Pedri
Raphinha - Lewy
Wstępnie wdaje się, że właśnie tak będzie wyglądała wyjściowa 11 wolna od kontuzji w tym sezonie. Analizując skład, można zauważyć, że Xavi postawił na dość toporny układ wyjściowej jedenastki na ten sezon. Jest to zespół doskonale zestrojony pod względem defensywnym. Niemniej jednak, brakuje w nim siły ofensywnej.
Xavi wydaje się unikać eksperymentów taktycznych, skupiając się na solidnym ustawieniu drużyny. Jednakże, widoczny jest brak możliwości przechylenia szali na korzyść ataku. Sam Lewandowski, tym bardziej biorąc pod uwagę aktualną formę, nie jest w stanie przejąć całego ciężaru ofensywnego i odmienić losów meczów.
W efekcie, choć zespół może być skuteczny w obronie, brakuje w nim kreatywności i efektywności w zdobywaniu bramek.
5
@JaroCoach Kounde w 1, edytuj posta koniecznie bo razi w oczy szklany duńczyk
0
@JaroCoach Brakuje siły ofensywnej i lądujemy 4 gole Villarealowi mając sytuacji na więcej. Do tego będąc jedna z najlepszych ekip pod względem stworzonych okazji....
2
@abram3k Dokładnie. Kounde zjada Christensena. Poprzedni sezon tego nie zmieni.
0
Razi, nie razi - pewnie każdy miałby swoją koncepcję. Sam wolałbym 4-3-3. Niemniej jednak, to są moje wnioski oparte na presezonie oraz pierwszych meczach i na tym, w jaki sposób wydaje się to widzieć XH.
0
@PatrykBarca W moich oczach wygląda to tak, że mamy bardzo zbalansowaną środkową linię, która sprzyja tworzeniu dogodnych okazji. To, co wydaje się być wyjątkiem, jedynie potwierdza tę regułę.
0
@JaroCoach Od początku sezonu sporo się pozmieniało. W obecnej sytuacji kadrowej ja bym chętnie zobaczył z Osasuną układ 4-2-3-1
Kounde - De Jong - Christensen - Balde
Gundogan - Romeu
Raphinha - Ferran - Gavi / Abde
Lewy