- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1277 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
13
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1277 Culés
8
Znowu kibole. Znowu jakieś pobicie. Znowu Wisła Kraków..
Patologia.
Jak informuje Szymon Jadczak, bramkarz Puszczy Niepołomice - Kewin Komar został pobity prawdopodobnie przez patologię z Wisły Kraków.
! bramkarz był na festynie strażackim w Wiśniczu Małym, gdzie został rozpoznany przez „Młodą Ferajnę”
! zaczęli mu grozić, a w końcu bić - krzycząc, że to zemsta za barażowy mecz, w którym Puszcza rozgromiła Wisłę (sam bramkarz zaliczył wtedy dwie asysty) - zaczęli się gonić po imprezie, bramkarzowi pomogli strażacy
! prosto z festynu Komar trafił na SOR, gdzie był też jeden z napastników - groził, że jeśli ten zgłosi pobicie to go znajdą, bo wiedzą gdzie mieszka
! po powrocie, przed jego domem czekała na niego ekipa z maczetami
Kewin Komar ma uszkodzoną rękę i tę rundę Ekstraklasy z głowy.
16
@bartas97 dopóki kluby nie będą surowo karane za to dopóty same kluby nie będą walczyć z tymi gangsterami
2
@bartas97 Normalka u kiboli,to nie pierwszy i nie ostatni taki incydent w Polsce.
13
@bartas97 tutaj kara powinna być tylko jedna. WYKLUCZENIE Wisły Kraków z możliwości awansu do Ekstraklasy. Przypominam, że powodem przez który Komar został pobity był tylko i wyłącznie baraż między tymi klubami. Co mają więc zawodnicy innych klubów grając z Wisłą? Że grozi im pobicie, za dobre wypełnianie swojej pracy?
3
@bartas97 WTSK!, wiśloki znowu kompromitują się na całe środowisko.
"Młoda Ferajna"? Chyba młode z**by
1
@bartas97 Masakra, że takie chwasty w ogóle chodzą po wolności.