- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1941 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
137
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1941 Culés
28
Co za debil...
8
@Ojciec5tkidzieci, on to na serio, że to przez tego faceta, który chciał przejść przez drogę ktoś zginął?
32
@Ojciec5tkidzieci w efekcie czego zginęło 4 młodych chłopaków... xDD
Zginęli przez swój debilizm, tylko i wyłącznie.
3
@FCB_dimiC Sądząc po tym wpisie, to tak. :D
To, że jechali pijani z ogromną prędkością jest nieważne tutaj. Ważne jest, że na pasy wyszedł jakiś chłop "w efekcie czego zginęło 4 młodych chłopaków". :P
3
@Ojciec5tkidzieci Dać mu medal za pozbycie się tych debili z dróg.
5
@Ojciec5tkidzieci no idiota.
1
@Ojciec5tkidzieci, solidnie wykolejony człowiek
0
@Ojciec5tkidzieci co jest trudnego w tym "rebusie", on serio pyta czy jest uposledzony? XD
0
@joloskyy przejrzałem jego profil na X pokrótce i tam widziałem że podważa wylądowanie człowieka na księżycu więc myślę, że odpowiedziałeś nam na pytanie co z tym człowiekiem jest nie tak
1
@michal26 może i debil ale jak się czyta jego wpisy, to bardzo przypomina mi poglądy jednej partii.
0
@tbas ale ten gościu jest związany z Konfą. No może bardziej z Korwinem, bo to redaktor naczelny NCzas xD
Nie zmienia to faktu, że jest idiotą. To ten sam kaliber co Sebastian Ross...
1
@michal26 Pan Tomasz to istny dramat. Ze strony nczasu zrobił kompletny śmietnik. Odeszli wszyscy co lepsi publicyści np. Tomasz Cukiernik. Obecnie nczas to żart.
0
@michal26 szuka. Zobacz jest kontrowersja jest ogromny szum. Ten świat tak wygląda. Dlatego skrajności tak przyciągają.