- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1437 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1437 Culés
0
Ciekawe czy Madryt poszedłby na opcję wypożyczenia + opcja wykupu za 50-65 mln euro. Jakby odpalił to można byłoby zapłacić, jak średni sezon to negocjować kwotę wykupu, a jak kupna to zwrot i nie wykupujemy.
0
@peetwithbarca ale po co Ci ten Felix?
0
@Zoker No jeśli Fati odejdzie faktycznie, a połowa gra poniżej oczekiwań? Gdyby było faktycznie tak, że Atletico by go nam wypożyczyło z OPCJĄ wykupu to ok. A i Felix musiałby zjechać z żądaniami finansowymi. Tylko wtedy to widzę ;)
0
@peetwithbarca przecież Fati nigdzie się nie wybiera. Pismaki musiały kolejny temat wymyślić, bo wpadła oficjalka Neymara.
0
@Zoker I myślisz, że nic się dzieje? A te enigmatyczne komentarze Xaviego typu "Okienko trwa do końca sierpnia" albo "Zobaczymy co się wydarzy"....
0
@peetwithbarca ale to chyba nie odnośnie Fatiego
0
@Zoker To chyba nie czytasz artykułów na tej stronie ;)
https://www.fcbarca.com/111927-xavi-neymar-okienko-trwa-do-31-sierpnia-ale-teraz-najwazniejszy-jest-mecz-z-getafe-nie-moge-powiedziec-nic-wiecej.html
Godzina 17:06 bodajże w relacji ;)
0
@peetwithbarca albo Ty nie czytasz jeszcze nowszych artykułów:
https://www.fcbarca.com/112022-sprzeczne-doniesienia-co-do-przyszlosci-ansu-fatiego-aktualizacja-18-48.html
0
@Zoker Czytałem i nie ma wypowiedzi Deco czy Xaviego, że zostaje, same przypuszczenia i spekulacje... To równie dobrze można spekulować o graczach, których nie mamy w kadrze (Felix czy Cancelo czy ktokolwiek) :D
0
@peetwithbarca a słowa Xaviego, które przytoczyłeś to jakieś potwierdzenie, że Fati odchodzi? XD
0
@Zoker A powiedział, że Ansu zostaje na 100%?
0
@peetwithbarca więc łykasz jak pelikan każdy wysryw mediów. Brawo.
0
@Zoker Nie jesteś lepszy wrzucając link wyżej ;) brawo