- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1255 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1255 Culés
2
Chciałbym aby dzisiaj po 19:00 w meczu Aris Limassol-Raków Częstochowa,Cypryjczycy na swoim terenie nie przegrali lecz wywalczyli korzystny dla siebie remis 1-1.
2
@FcPortoFan1999 Odczuwalna w Limassolu dzisiaj 38 stopni lekko nie będzie
2
@Mixtape Ta wilgotność Cypryjska w połowie sierpnia to chyba większa przeszkoda niż sam Aris,męczące jest to dla piłkarzy.To chyba jeszcze gorszy klimat niż mecz z Karabachem w Baku.
1
@FcPortoFan1999 szkoda tej głupio straconej bramki u siebie, ale liczę że Raków dowiezie korzystny wynik i zapewni sobie awans do 4 rundy i minimum awans do fazy grupowej LE
0
@FcPortoFan1999 Dziennikarze którzy są na Cyprze zgodnie mówią, że w porównaniu do tego co jest tutaj to w Baku było zimno. Niestety ale ta bramka w końcówce będzie decydująca. Aris awansuje.
2
@Barca1992 Szkoda,no ale z Karabachem też odnieśli u siebie takie rozczarowujące zwycięstwo.Mam nadzieję że Raków pod wodzą Szwargi,nabył w sobie umiejętność "zarządzania przez kryzys" w trakcie meczów europucharowych. @bodzio10 Oby Aris zremisował.
2
@Mixtape Masz racje, może się okazać że Raków przegra nie tyle z Arisem, co własnie z tą piekielną pogodą. Przecież w takich warunkach nawet ciężko wypoczywać a co dopiero grać? Przecież to można zdechnąć po pół godzinie gry...
2
@FCBparasiempre Wciąż apropos Cypru mam swoistą traumę Wisły Kraków sprzed dwunastu lat i ich 3 minut od fazy grupowej LM.Takie rzeczy bolą jak puszczane wtedy babole przez bramkarza Pareiko,mimo iż nie kibicuję Wiśle Kraków,to wtedy tamten przegrany awans o włos bolał jak cholera,coś jak Panathinaikos 2005.
1
@FcPortoFan1999 Dokładnie, zgadzam się się z tobą w stu procentach! Do tego ten piekielny klimat!