- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1586 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1586 Culés
0
Czy streszczenie i metodologia jest konieczna w pracy magisterskiej? Mam prosty temat, niczego nie badałem, jedynie sprawdzałem oferty banków, więc jaka tu metodologia xD
4
@ranger3120 Streszczenie to jest raczej obowiązkowe (dosyć prosta rzecz;)
Metodologia mówi między innymi co badałeś (i w jaki sposób)
Ale skoro mówisz, że nic nie badałeś to raczej to może promotor nie będzie tego wymagał, ale lepiej się go/jej dopytaj o to :)
1
@ranger3120 Streszczenie jest konieczne w każdej pracy dyplomowej. A co do metodologii, to jeśli nie prowadzisz badań to wydaje mi się, że nie jest potrzebna.
0
@BoRoWieC a wstęp to nie streszczenie? xD we wstępie mam wszystko wypisane co dany rozdział opisuje itd
pytanie pewnie błahe, ale już mi mózg paruje D:
1
@ranger3120 To nie jest to samo. W streszczeniu musisz zawrzeć dodatkowo słowa kluczowe, a we wstępie po prostu opisujesz o czym będzie praca.
1
@ranger3120 Tak, musisz. Napisanie streszczenia to pół godziny roboty (piszesz 2-3 zdania jakie zagadnienia porusza Twoja praca i następnie w skrócie czego dotyczy każdy z poszczególnych rozdziałów). Metodologię w swoich pracach mgr umieszczałem w wstępie. W tym fragmencie piszesz o głównym problemie badawczym jakim się zajmiesz i jaki cel jest tych badań (nie wiem jakie produkty finansowe porównywałeś z sobą); wymieniasz własne hipotezy po myślniku (czyli co tam przypuszczałeś np. największy wpływ na cenę produktu x ma), metody badawcze jakie stosowałeś (z tego co tutaj napisałeś już masz co najmniej porównanie, analizę i wnioskowanie).