- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1362 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1362 Culés
3
Znalezione na Facebooku:
"Dzisiaj padł chyba szczyt braku człowieczeństwa i januszowania. Mój chłopak pracuje na magazynie ze sprzętem AGD. Jego kolega z pracy dostał zawału. Wszyscy w magazynie rzucili się do udzielania pierwszej pomocy, niestety mężczyzny nie udało się uratować. Szef wkurzał się że przez pracę ratowników, policji, prokuratury i BHPowców praca się wydłuża. Ostatecznie zebrano wszystkich pracowników zrobiono minutę ciszy (trwającą 10 sekund) i każdy wrócił do swojej roboty. Boli mnie to, że człowiek umierał, a jego koledzy z pracy musieli pracować między policjantami i ratownikami medycznymi. Nawet nie zostali zwolnieni do domu żeby mogli odpocząć psychicznie tylko jeszcze im pracę wydłużono, bo norma dzienna się nie zgadza przez to zamieszanie. Co o tym myślicie? "
Trochę januszustwo..
@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca @AFA90 @Lionel_Messi10 @ProMILs
2
@tomek8756 Kiedyś właśnie się śmiałem, że w tych kołchozach, to w dupie by mieli nawet śmierć człowieka w pracy. Minuta ciszy na zebraniu dziennym i cyk, wszyscy do roboty.
2
@AFA90 Trochę to jednak smutne, trzeba mieć jednak jakiś szacunek do człowieka i innych osób w takiej sytuacji
2
@tomek8756 Ludzie już dawno postawili sobie pieniądz jako wartość wyższą, niż życie ludzkie, więc mnie to akurat nie dziwi, ale osobiście dla mnie takie osoby wyprane z moralności nie zasługują na szacunek.
2
@tomek8756 Mela na ryj kierownikowi i kwit na lade z wypowiedzeniem.
2
@tomek8756 smutno ze nikt się nie postawił
2
@tomek8756 Jak to w cropo albo innym dużym przedsiębiorstwie. Ludzie to tylko cyfry.
0
@Katalończyk 99 Niestety. W takiej sytuacji, to podejrzewam, że zarząd ich i tak mocno poniewiera. Większość ludzi woli i tak zostać w jednej pracy, bo już ją zna, zamiast spróbować czegoś innego. Dlatego jak są chorzy, to chodzą do pracy zamiast na l4, boją się wybierać urlopow itp