- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
1
Wydawało się, że Ukraińcy nie są w stanie zaatakować obecnie ruskich z zaskoczenia, wszyscy twierdzili, że rosjanie mieli wystarczająco czasu, by przygotować umocnienia obronne na całej linii frontu, ściągnęli mobików itd. - i właśnie Rosyjski Korpus Ochotniczy robi wjazd do rosyjskiego niebronionego Biełgorodu przy wsparciu artylerii, lotnictwa i zmechu ;p
Trzeba przyznać, że wysłanie akurat rosyjskich ochotników do ataku na rosyjską ziemię to propagandowo świetny ruch :)
@JimMorrisonFCB @michal26
0
@Aragorn33"artylerii, lotnictwa i zmechu" . Niech zgadne zrodlo informacji od polskich ekspertow z twittera.
1
@Aragorn33 Wow! Mega info!
Biełgorod tożto w Rosji jest, więc W KOŃCU coś UA zaczęła działać w zakresie ofensywy na terytorium Rosji. Nie ukrywam, że Rosjanom by się przydało trochę nosek "przypudrować" za te wszystkie ataki na UA.
Minus taki, że znowu zginą niewinne osoby, ale...może może
Zobaczymy tylko, czy to negatywnie nie wpłynie na dostarczanie pomocy z NATO. Oby nie!
Kapitalne wieści z rana!
0
@michal26 przeciez to jest fake xd.
3
@Kapiczek nie, to nie jest fejk. To jest mała akcja, ale jest. Zmusi Rosjan do obstawienia terenu przygranicznego, co osłabi front na samej Ukrainie.
0
@Aragorn33 Osobiscie nie jestem za atakowaniem terytorium Rosji za pomoca wojsk ladowych, bo moze to moim zdaniem doprowadzic do wiekszej eskalacji, choc z drugiej strony, jesli jest to partyzantka rosyjska to moze w tym szalenstwie jest metoda...