- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 930 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 930 Culés
1
Pytanko bardziej do kibiców Realu np. @AmigoBlancos i innych
Coś robią w tej sprawie z Valverde, bo temat coś ucichł. Nie tylko w polskich mediach, ale w Hiszpanii to chyba tylko na drugi dzień coś tam skrobnęli i w sumie tyle. Ciekawi mnie czy coś z tym robią czy na legalu można komuś dać w ryj po meczu?
4
@cris2706 lewy za gest do sędziego 3 mecze zawiasów, biały za zestrzalowanie gościa na parkingu po meczu, słowne upomnienie, równi i równiejsi
0
@cris2706 Nwm, takim czymś się chyba sąd musi zająć. Z Greenwoodem też się dość długo ciągnęło.
1
@cris2706
Była mowa, że kara najprawdopodobniej pojawi się na początku przyszłego sezonu (Ok. 4 mecze)
Podobny case do jakiegoś zawodnika z La Liga (nie pamietam którego) który rzucił butelką wody w kibica. Tez to trwało trochę
1
@cris2706 z tego co pamiętam mówili, że w przerwie wakacyjnej, czyli po sezonie będzie oficjalne spotkanie w tej sprawie i dadzą jakąś karę. Sam uważam, że kara się należy i to przynajmniej w 6 meczach. Zobaczymy co z tego wyniknie, ale sprawa była wtedy na tyle głośna, że Fede kary nie ominie. Pozdrawiam
0
@DonCarletto nie no, Greenwood to tam za gwałt był oskarżony, to zupełnie coś innego. Tym to raczej sama La Liga musi się zająć a sąd to jedynie w przypadku jak Baena założy mu sprawę. Czy tak zrobił to nie wiem, ale na policje chyba zgłaszał.
1
@bartas97 @SpainFanRM89 ok. Myślałem, że mu się upiekło, bo generalnie nikt nic o tym nie mówi a przy jakiś incydentach na boisku to kara jest praktycznie z miejsca.