- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1401 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1401 Culés
2
Kto się pisze na wojenkę z Chinami w ramach obrony statusu USA na świecie?
Szable w dłoń i żółtego goń goń goń.
0
@RosjaninBut Spoko, tylko:
1. To nie USA naszym wojskiem rozporządza
2. Nasza piechota im się nie przyda bo weź to do Azji przerzuć
3. Nasza "marynarka wojenna" tym bardziej xD
0
@RosjaninBut My to i tak tutaj jesteśmy ich jak to oni nazywają "kordonem sanitarnym", który ma oddzielać od Rosji więc w Pacyfik nas nie będą raczej mieszać. Bardziej mu pewnie chodzi o kraje typu Japonia, Korea Południowa, Wielka Brytania, Kanada.
0
@RosjaninBut ta wojna to już jest chyba pewniak tylko pytanie czy w 2024 czy 2025
0
@Kgorecki2500 No ja tak żartem, ale jakaś presja może być na niektóre państwa.
Problem w tym, że te jankeskie śmierdziele nic nie oferują w zamian lub bardzo niewiele, a żądają podporządkowania się ich interesom.
Szczególnie w Europie Wschodniej nie pokazali, że nas konkretnie chronią.
Nie przysłali większego wojska na czas wojny, nie dali gwarancji nuklearnych.
A Kacapy Białorusi takowe dali. Taka różnica.
0
@tomcias10 Żółci podobno mają zadyszkę gospodarzą na jakiś rok i dodatkowo przyda im się trochę czasu na przygotowanie militariów, bo w tym temacie ciągle są na dorobku. No ale też niekoniecznie akurat za równy rok wybije godzina zero.
Może być 2024, a może i 2026 czy później.
Jedno jest pewne, to się podpali, a kryzys z tego powodu będzie większy na świecie niż po pandemii czy Ukrainie.
2
@Kgorecki2500
1. Tak Ci się wydaje ;)
2. Ale lotników mamy dobrych
3. Marynarka wojenna to żart.
0
@RosjaninBut ja nie wiem czy obronie usa chiny mają w garci wykupione zadłużonego świata.A orzejęcue tajwanu ti wzrost drastycxny elektroniki i technologii.Nie wiem czy jest to interes wszystkich.