- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1148 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1148 Culés
13
Krzysztof Gawkowski(Lewica): Byłoby cudownie gdyby 4 czerwca udało się ogłosić że my(lewica) Hołownia, PSL i Platforma Obywatelska idziemy razem do wyborów jako koalicja"
Jak widze taką koalicje to tylko miska do rzygania jest potrzebna xD
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992 @michal26
1
@Kondziubarca Się obudził xD
0
@Kondziubarca Oby PSL nie wchodził w taką Koalicję.
3
@Kgorecki2500 Oni chyba chcą żeby Konfederacja przekroczyła 20% bo jesli pójdą z taką koalicją to serio jest możliwe xD
@FcPortoFan1999 PSL z każdym wejdzie w koalicje byle mieć 5%(juz to udowodnili przez ostatnie 30 lat) ;p
0
@Kgorecki2500 @Kondziubarca według ciebie i ekspertów pis straci glosy rolnikow ?
0
@gumaz W tym kraju to ciężko powiedzieć xD Ale myślę, że jest to prawdopodobne
1
@gumaz @Kgorecki2500 w Poprzednich wyborach na wsiach PiS dostał 54% i obstawiam że w tym roku zakręcą się między 45-50%.
1
@Kondziubarca No, czyli straci 4 punkty procentowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kondziubarca Wow super wybór będziemy mieli na jesieni...
0
@Kondziubarca Dotkliwa przegrana zgrupowanej opozycji na Węgrzech niczego ich nie nauczyła? Przecież choćby ta Lewica odstręczy im wielu wyborców.
0
@Kondziubarca Wsie,a rolnicy to dwie osobne sprawy. Obecnie coraz mniej ludzi na wsiach żyje z rolnictwa. Pis stracił rolników już podczas przepychania piątki dla zwierząt,a teraz afera z ukraińskim zbożem i totalny blamaż z nowym programem doplat bezpośrednich tylko to umocniła.
1
@Kondziubarca O Jezu błagam, niech oni wystartują razem :) będzie pięknie to wyglądało.
Zjednoczona Prawica - 35-40%
Zjednoczona Opozycja - 35-40%
Konfederacja - 15-20%
Inne - do 5%
Będziemy mieli iście amerykański system xD
Lewica i KO nie widzi tego, że taka lista tylko umocni Konfederację i PiS, bo ludzie będą mieli zawężone pole wyboru.
W to mi graj akurat.
0
@Kondziubarca skad ty te slowa wziales przeciez to jest jakis fejur
0
@Vampir707 Gadał to w gościu wydarzen wczoraj, słuchałem tego na żywo nawet xd