- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1508 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1508 Culés
10
Nigdy nie pytaj kobiety o wiek, mężczyzny o zarobki, a Sławka co się stało z 100 ustaw
https://mobile.twitter.com/gromotapl/status/1641365127759818752
2
@macio_944 Sławek ostatnio nie ma dobrego czasu... Dziś dołożył wywiad dla WP bodajże xD
1
@IronSanHybrid zrobi jakiegoś tiktoka zaraz i zyska kilku wyborców którzy będą mogli głosować za 5 lat
0
@IronSanHybrid Jako znany wielki fan Konfederacji i ich zwolenników z wielkim zaciekawieniem i zachwytem patrzę na kolejne, nieudolne wypowiedzi ich polityków oraz wyborców! Przepiękny widok.
1
@macio_944 Widzę że dzień bez Sławka dniem straconym ,skąd w Tobie tyle nienawisci ???
0
@misteriosoVEB @macio_944 On serio wiele rzeczy mówi z sensem i warto się nad nimi pochylić. Jednak ostatnio coś mu się seria zacięła...
1
@IronSanHybrid w każdej partii znajdę kogoś kto coś w jakiejś tematyce powie z sensem
2
@misteriosoVEB No i to jest najsmutniejsze, że to tylko jednostki w partiach... Najlepiej jakby każdy zajął się tym na czym zna się najlepiej, bo jak zaczynają być ekspertami od wszystkiego to są ekspertami do dupy.
1
@martin3131 Hahahaha, "nienawiści" :D
1
@macio_944 na kogo inteligentny panie zamierzasz głosować? PiS czy PO
1
@macio_944 Zaczynasz z tym Mentzenem przypominac TVP info i Tuska.
5
@Barca1992 Pewnie na tych co nigdy nie rządzili, czyli PO XD
0
@MesQueUnClub96 ty za konfederacją tak?
0
@misteriosoVEB Nie
1
@Barca1992 Przecież widać z daleka że to wyborca Po któremu przeszkadzają inni wyborcy i inne partie które się nie kłaniają w pas.
0
@macio_944 O jezu zaraz znowu zaczna ci podawać argumenty to schowasz głowę w piasek, jak za każdym razem XD tym bardziej, jak powiedziałeś, że zagłosujesz na KO/Polske2050 pokazuje twoje rozeznanie.
0
@skubi99 Haha, cudownie Was się triggeruje, za każdym razem :D
Dla takich komentarzy będę to robić częściej! Z fartem byq!
2
@macio_944 Tak tak, teraz to triggeruje XD już kilka dni temu zostałeś wyjaśniony (jak zawsze zreszta) i teraz udajesz, że triggerujesz. Slabo wychodzi ci udawanie sprytnego XD