- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1359 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1359 Culés
2
Macie córkę lat 22.
Wolicie żeby przyszła oznajmić wam, że
A) zaręczyła się z @MesQueUnClub96
B) zaręczyła się z @VegetaPolska
Tylko jedna z tych dwóch opcji do wyboru.
Która wybieracie?
4
@Rust_Cohle @VegetaPolska na @MesQueUnClub96 jest paragraf
53
@Rust_Cohle Z Vegetą, bo przynajmniej wiem, że nie zamoczy.
6
@Rust_Cohle samobójstwo córki nie wchodzi w rachubę?
1
@Rust_Cohle
Wybieram C woli być z koleżanka.
4
@michal26 Córki? Ich obu odstrzelić :]
17
@Rust_Cohle zaraz Vegeta zacznie pisać tutaj na priv kolegom wyżej czy serio mają córki które by się z nim zaręczyły bo jest zainteresowany
20
@Rust_Cohle Nie chciałabym żeby moja córka miała teścia takiego jak ty więc Vegeciak.
0
@Rust_Cohle Wybor jak miedzy kiłą a rzeżączką.
1
@agaFCB A czemu tak
2
@Rust_Cohle Bez znaczenia bo i tak zniknęli by bez śladu.....
0
@Rust_Cohle Lamie jej kark, podpalam i wrzucam do kwasu… i to wszystko z milisci by nie musiala cierpiec…
A tak na prawde bez roznicy. Upilbym ich a pozniej zrobil zastrzyki z testosteronu by im wzgorek lonowy zanikl a pojawilo sie jablko Adama.
0
@agaFCB oo kochana jesteś hah
10
@agaFCB uważaj kobieto, jesteś już na celowniku xDD szybko poszło
1
@Jakchcesz Ja to się zawsze wpiernicze w coś w co nie powinnam xD
@VegetaPolska ale ja nie jestem zainteresowana, córki też nie mam,syna nawet nie mam xD
0
@agaFCB dlaczego?
Tylko sobie wyobraz.
Siedzimy wszyscy przy wigilii i nagle Kochel poddymia jeszcze przed dzieleniem się opłatkiem
1
@Rust_Cohle Masz zbyt specyficzne poczucie humoru i mogłaby tego nie dźwignąć. A później mi by w rękaw płakała z tego powodu.
1
@VegetaPolska Vegeta mówię ci - ona na ciebie leci
0
@agaFCB ale ja nie chętny jestem. Nie lubię działać na dwa fronty. Nie jestem taki
0
@VegetaPolska to z kim ty działasz na pierwszym?
0
@MesQueUnClub96 nie będę się udzielał na ten temat