- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1756 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1756 Culés
8
No i nadszedł ten dzień. Wydaje się, że zdecydowana większość neutralnych kibiców przez casus Negreiry życzy Barcelonie wszystkiego najgorszego w tym meczu, oczywiście bez względu na ostateczne rozstrzygnięcie tej sprawy.
Madryt za to, jest bardzo przesadnie gloryfikowany w mediach i ma za sobą całe hiszpańskie państwo. Dodatkowo ogromna presja po stronie Realu - wygrać albo wygrać, trzeciej opcji nie mają, żeby podpiąć się jeszcze pod tlen.
Ja lubię takie mecze, kiedy to multum internetowych napinaczy i ujadaczy psioczy na Barcelonę. Kiedy media nakręcają tą nagonkę, często przez clickbaity a często nie kryjąc się z sympatią do kluby ze stolicy Hiszpanii (patrz Eleven vide RealMadrid.tv) Lubię takie mecze, bo lubię też jak Barcelona sportowa zamyka te ujadające jadaczki i powoduje, że jaskinie i piwnice znowu są pełne „ekspertów” - wyczekujących żeby się wychylić w razie kolejnego niepowodzenia Blaugrany.
Dzisiaj żadnych remisów w ciemno - musi być zwycięstwo, nieważne jak, nieważne ile ale zwycięstwo. Niech bordowo granatowa pieść wybije białe zęby i mrzonki o powrocie do walki o tytuł całego madridismo. Chcę widzieć żałobę i konsternację w studiu Eleven po meczu. To jest mecz o tytuł i dzisiaj ten tytuł jedną ręka należy już chwycić.
Na pohybel oszczercom i szczekaczom. Visca el Barca i jedziemy z nimi!
0
@qbuteq no i przewaga Barcy jest taka że Real miał mecz z live a Barca wypoczywała.A po LM RM tracił punkty.Barca też pp meczach np.Mu traciła z Almerią.Fizycznie Real nas nie zdominuję.