La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1584 Culés

2

Zaczynamy rundę drugą!

Według hiszpańskiego dziennika "Sport" Bernardo Silva otrzymał zgodę na transfer do Barcelony. Oprócz tego "Sport" podkreśla, że potencjalne odejście Bernardo Silvy może mieć wpływ na plany transferowe Realu Madryt. Gdyby Barcelonie udało się wykupić 78-krotnego reprezentanta Portugalii z Manchesteru, to ewentualne pieniądze ze sprzedaży "The Citizens" mają przeznaczyć na ściągnięcie Jude'a Bellinghama.

1

@Fenelon Bernardo tragedia w tym sezonie

1

@Fenelon No fajnie ale ani nas nie stać ani nawet nie pozwolą nam go zarejestrować. Gdyby udało się ściągnąć za free Gundogana to byłby wyczyn. Ale realistycznie podchodząc - nie widzę na to szans :(
Chyba że znowu będziemy coś wojowali w procesach z Tebasem...

0

@Fenelon Stary za 80 60 mln
To będzie transfer pokroju Coutinho Griezmann jestem na Nie.
Wolę jakiś talent niż dziadka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?