- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
0
Oglądał ktoś na netflix serial MINDHUNTER? Jest od kilku dni oficjalne info, że kolejnego 3 sezonu nie będzie. Jestem ogromnym fanem tego serialu i w tym całym zgliszczu tego gówna dla nastolatków, ten serial był arcydziełem. Ogromna szkoda, mam nadzieję, że jakaś inna wytwórnia przejmie serial, bo ma wielki potencjał.
1
@AFA90 dlatego przestałem oglądać seriale. Coś się zaczyna, nie kończy, przerywają w połowie, albo kręcą do porzygu. Od nowego roku oglądam sobie codziennie 1/2 filmy i jestem zadowolony. Nadrobiłem mnóstwo świetnych filmów, na które bym nie spojrzał wcześniej.
1
@AFA90 typowe ostatnio dla netflixa że zamykają dobre seriale. Zamknęli ostatnio 1899, nie zdziwię się jak zamkną Wednesday
1
@Gwyn niby koszty produkcji były za wysokie, a widownia za mała. Lepiej jechać z jakimś riverdale albo szkoła dla elity dla gimbusów
1
@AFA90 ale plebs i tak to ogląda. Mam koleżankę z pracy która na filmwebie ocenia np Ojca Chrzestnego na 7, a filmy Vegi na 10 i 9 xDDD Wiem, że nie każdemu musi się podobać, ale jednak xD
Dla takich ludzi są te produkcje, byle dużo i się cieszą
1
@AFA90 Oglądałem, świetny serial, szkoda że go kończą. No ale niestety nie był zbyt popularny, przez co nieopłacalny.
0
@CrazyHorseLakota albo wypuszczanie 365 dni co roku xD
może wytwórnia typu paramount albo amc wykupi serial @TheNekro94
1
@AFA90 Smutna wiadomość. Serial świetny.
0
@AFA90 Pierwszy sezon zajebisty, ale drugi mocno nudny...