La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1406 Culés

konto usunięte

8

To jak PiS teraz robi kampanie na tym, że tak się odcięli od Rosjan to jest mistrzostwo z ich strony, bo ciemny lud to wszystko łyknie xD Przecież gdyby nie wojna to wszystko byłoby po staremu, a teraz tylko nawalają na PO, że oni utrzymywali stosunki z Rosjanami. A co mieli zrobić, jak Rosja to wielki gracz gospodarczy i każde europejskie państwo z nimi handlowało i się musiało liczyć? Dopiero wojna to wszystko zmieniła.

6

@TheNekro94 węgiel sprowadzany milionami ton z Rosji jest najlepszym przykładem antyrosyjskiej polityki PiS

konto usunięte

0

@TheNekro94 Rosja Putina przez tych polityków którzy dzisiaj się kłócą kto jest większa onuca. Zawsze była opisywana jako niebezpieczna dla Europy a Putin zawsze nazywał zachód nowymi nazistami. Także górę wzięły pieniądze a nie logika w handlu z Rosją, dlatego jedni i drudzy sa siebie warci.

0

@TheNekro94 Ale to odcięcie nie następuje z dnia na dzień - spójrz choćby na inwestycję Baltic Pipe. Ktoś podjął o tym decyzję w stosownym czasie. PO mogło grzać ten temat już po agresji na Krym. Czy wtedy zapadły jakieś decyzje?

konto usunięte

0

@barcelonaLM Węgiel sprowadzał sektor prywatny a PiS zakazał. Powiedz to tym firmom prywatnym co stracily przez to kupę pieniędzy że to PiS walczy z Rosją.

0

@TheNekro94 Ruskimi się gra w naszej polityce, normalka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?