- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1406 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1406 Culés
13
To jest raczej dość oczywiste.
@Kgorecki2500 @michal26 @Barca1992 @tomek8756
1
@Kondziubarca Kurde, zazwyczaj to co pisze BILD należy obrócić o 180 stopni xD
1
@Kondziubarca Ale całych? Mam nadzieję jednak, że Ukraina nie skończy jak polska podczas II WŚ
5
@hayek Tak czy siak presja na negocjacje na pewno będzie, to jest kwestia czasu, uzbroją teraz tą Ukraine żeby ta zrobiła ofensywę i odzyskała tyle ile będzie w stanie.
@Kgorecki2500 Pewnie całych(może poza Krymem bo to wiadomo jak jest) więc wszystko zależy ile dostaną sprzętu w najbliższych tygodniach no i jak ofensywa Ruskich będzie wyglądać.
5
@Kondziubarca wręcz przeciwnie. Nie dziwi mnie że Niemiaszki chcą wrócić do starych układów ale Amerykanie nie mają żadnego interesu w kończeniu wojny. Wręcz przeciwnie - na bank zarabiają na niej kokosy.
2
@Kondziubarca No jasne, że tak to jest oczywiste. Im więcej będzie szło uzbrojenia tym większe będą wymagania. Jak nie podołają to niestety jakos trzeba będzie to rozwiązać.
0
@Kgorecki2500 Oni nie mają szans na odzyskanie całości.
1
@Kondziubarca Niemcy nie dziwią, ale USA? Wątpię. Im na rękę długa wojna Ukrainy z Rosją
0
@Kgorecki2500 A znasz jakiś kraj który skończył dobrze jak się w wojne miesza USA i Rosja.
0
@martin3131 Z II WŚ to w sumie alianci zachodni :P
1
@Kondziubarca bardzo rozsądnie to brzmi, ale czy prawdą, to się przekonamy jesienią.
1
@Kondziubarca Negocjacje z ruskimi...nie widzę tego na razie...
Warunkiem koniecznym powinno być wycofanie wojsk ruskich z Ukrainy, ale na to się nie zgodzą..
Zobaczmy co będzie na jesieni
0
@Kondziubarca Przecież to zachód ma klucze do Donbasu, a nie Ukraina.