- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1437 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1437 Culés
3
Dorosli ludzie atakuja i kloca sie na anonimowym forum. Zawsze zastanawialem sie, jaki jest tego cel. Nigdy nawet nie widzieliscie sie w rl, a czasem solowki ustawiacie, bo ktos nie zgodzil sie z czyjas opinia. Ta anonimowosc w dzisiejszych czasach daje wielu osobom glos, ktorzy nawet go miec nie powinni, bo co to kogo? :)
Pozdrawiam zdrowych swirow.
4
@DawidekFCB był tu jeden taki co na solówki się ustawiał i za bilety nie płacił :D
5
@DawidekFCB Też się nad tym zastanawiałem, i doszedłem do wniosku, że LaBamba to chyba takie duże uniwersum, w którym ludzie walczą o swoją pozycję, i starają się kreować z SB jakieś postacie( naczelny hejter RM, właściciel złomu, naczelny fanboj Messiego, kibic RM, który włazi w dupę kibicom FCB...) xD. Momentami jest to dość komiczne.
1
@DonCarletto w punkt. W zyciu jest niedosyt, wiec trzeba szukac autorytetu na forum. Do tego dochodzi anonimowosc, ktora pozwala ludziom obrazanie innych, bo 99% nikt by nikomu to w twarz nie powiedzial.
1
@DonCarletto a potem mama wola, "odejdz od tego komputera, obiad na stole". Tak to sobie wyobrazam.
2
@DawidekFCB Zgodzę się, że często jest tu tzw. bicie piany i nerwowe reakcje, ale też nie do końca w internecie wszystko jest anonimowe, bo gdyby tak było, nie można by było nikogo namierzyć za dokonanie złamania prawa przez internet (wiadomo, ze sprawami tak jak tutaj ktoś obraża nie spowoduje odpowiedzialności, ale mimo wszystko).
0
@negreanu oczywiscie. Popatrz na Twitter. Czesto wiadomo, kto jest autorem tekstu, ale wciaz jest widoczne te poczucie bezpieczestwa. Widac to nawet jak ludzie sobie odpisuja, wylgaryzmy, jakies smieszne frazesy (szczegolnie tu na forum), ale w prawdziwym zyciu dostalby taki po mordzie i na tym by sie skonczylo.