- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1201 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1201 Culés
11
Wczoraj Busquets był Panem Piłkarzem. Grał zajebisty mecz i moim zdaniem były to jego najlepsze zawody w tym sezonie.
Natomiast Gavi pokazał niesamowitą inteligencje w grze. Bardzo dobrze czytał rywali i miał sporo przechwytów. Tak jak stylem gry Pedri przypomina Inieste tak przejmowaniem piłki Gavi właśnie podobny jest do Andresa.
4
@Janiama faktycznie, gdy jest obładowany pomocnikami wokół siebie, Gavi, Pedri, De Jong, to wygląda przy nich tak jak powinien - profesor.
1
@szymonekk i to pasuje dla każdego z nich, De Jong się odrodził, Pedri i Gavi mają swobodę w ataku, a Busiego asekuruje De Jong i może sobie pykać piłeczki dalej
1
@szymonekk Busquets po prostu w słabych ekipach grać nie potrafi xD
0
@Malibu To prawda, tylko trochę nam to odbiera wachlarz z przodu, bo z Dembele, który dobrze gra obiema nogami, zmiana strony nie jest tak drastycznie widoczna jak w przypadku Raphinhi. :)
0
@szymonekk dlaczego odbiera nam to wachlarz z przodu? Na upartego to my możemy przejść na 3 stoperów i 2 skrzydłowych, grając nadal 4 w środku (3-4-3). Oczywiście bardziej w trakcie meczu niż w podstawie, ale ten środek niczego nie odbiera, a dodaje.
Ter Stegen, Kounde, Christensen, Araujo, Busquets, De Jong, Gavi, Pedri, Dembele, Raphinha, Lewandowski
To jest praktycznie to samo, co graliśmy wczoraj, przy czym zamiast Balde jest Dembele. Wszystko się da, w zależności od potrzeby danego meczu.