- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1082 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1082 Culés
3
PiS:owcy po raz kolejny chcą położyć rękę na naszych pieniędzach..
@Kgorecki2500 @michal26 @Kondziubarca @Barca1992 @macio_944
15
@tomek8756 co to są za kurwy. Mogę bana trudno ale to już jest przegięcie, od umierających ludzi pieniądze zabierają.
0
@tomek8756 a jak oblicza podatek od prezentów weselnych?
0
@tomek8756 Ale Konfederacja też poleciała w ciula, bo nad całością projektu wszyscy zagłosowali Za... Dopiero przy poprawkach się ogarnęli i zagłosowali przeciw.
0
@tomek8756 przepraszam... kto wierzy konfederacji?
0
@tbas ale tylko chce zauważyć, że tylko Konfederacja była przeciw tej skandalicznej ustawie i KO się wstrzymało. Reszta przegłosowała. Skandal i warto zapamiętać.
0
@TheNekro94 zależy jak brzmiała oryginalna wersja. Ważne, że tutaj głosowali przeciw
0
@michal26 przeczytaj komentarz wyżej. Doczytali bo tez byli za, opozycja powinna wiedzieć na co głosuje, mam wrażenie ze oni nie czytają nawet na co głosują.
0
@tbas jakbyś się dzisiaj urodził. Oni tam na szybko dostają ustawy do przegłosowania i czasem nie ma czasu na nic. Mówił o tym Dziambor w jego jakimś tam vlogu.
Skandaliczne to jest, ale do tego doprowadził PiS. Ustawy powinny być głosowane po tygodniu, a nie po godzinie od przedstawienia posłom...
0
@michal26 Nie jest to żadne wytłumaczenie. Najpierw mówisz, że skandal bo Konfa była przeciw, ale jak się okazało, że była za, to nagle bronienie, że za mało czasu. Podwójne standardy?
Dobrze, że tak czy siak ta ustawa nie wejdzie w życie.
0
@TheNekro94 nie skandal, bo była przeciw, tylko skandaliczna ustawa i warto zapamiętać, że jedynie Konfa się obudziła na dobre a KO grało na wstrzymanie. I to jest akurat PLUS, że byli przeciw.
Czytaj ze zrozumieniem...
Ważne, że ostatecznie byli w przeciw, a sluchałem tego jak wygląda tam głosowanie i to jest masakra się w tym połapać...