- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1552 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1552 Culés
4
Gość jeździ po Polsce, nagrywa wszystko na kamerce, a potem wycina każdy nieprawidłowy manewr i wysyła na policje. To sobie hobby ludzie znajdują. I jeszcze się tym na Twitterze ciągle chwali. Wyobraźcie sobie, że po każdej trasie/powrocie z pracy. Wracacie do domu, przeglądacie nagranie, wycinacie i wysyłacie na policje gościa co np. na linię ciągłą najechał. Ja rozumiem gdy ktoś zrobi coś naprawdę nieodpowiedzialnego, ale wysyłać takie pierdoły to trzeba mieć coś z głową.
2
@Uukasz_93 Bandyta z kamerką xD
7
@Uukasz_93 Nie ogarniam, tu żadnego hamowania u nagrywającego nie widać (patrząc po odległości do następnego auta), odstęp jest, manewr zasygnalizowany. Co miał zrobić jak chciał w prawo skręcić, zatrzymać się i czekać aż prawy pas się zwolni?
0
@Uukasz_93 Odległość między kamerującym, a autem przed nim jest na tyle duża, a prędkość kamerującego równomierna, że kierowca srebrnego auta mógł spokojnie zająć ten pas, a potem płynnie przepuścić Pana z prawej i z kierunkowskazem zająć prawy pas. On chyba wepchnięcia się przed maskę nie widział, gdy trzeba wciskać hampel do deski i gumy się palą. Jakiś frustrat obrażony na cały świat pisał tego twita.
0
@Uukasz_93 jeszcze kilka takich filmików im dostarczy, będzie duoe zawracał, to na miejscu komendanta bym wysłał na cały dzień za nim patrole i każde jedno przewinienie karał mandatem i punktami.
0
@Uukasz_93 myślicie ze serio to wysyla do policjantów? Przecież to pewnie jest jakaś piz...ka
0
@BorzyKrzys
Na serio. Wejdź sobie w profil cały czas się też chwali pismami z policji.