- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1506 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1506 Culés
4
https://x.com/ReshadRahman_/status/1618288840829186048
Roque
Arnau
Thuram
Chiesa (jakby był w promocji)
Nie Parejo
6
@Emhyr Ja przez te limity Tebasa, to już nie wiem czy jakiekolwiek transfery są dla nas realistyczne w lecie. Raz czytam plotki o Silvie, Messim a za chwilę się okazuje, że La Liga nie pozwala Gaviego zarejestrowac
6
@Ptasior W lipcu będzie inaczej bo powstaje nowy limit co rok
0
@Emhyr Znając Tebasa to będzie jeszcze mniej miejsca w FFP niż teraz XD
0
@Emhyr Ktokolwiek ogarniający, za Busiego, a kolejny pomysł to Gundogan.
0
@Emhyr Kolejność zależna od potrzeb zespołu:
1. Defensywny pomocnik, następca Busquetsa
2. Prawy obrońca
3. Środkowy pomocnik
4. Lewoskrzydłowy
5. Lewonożny środkowy obrońca
Bardzo ciężko mówić o realnych lub nierealnych celach, bo nie wiemy, ile w obecnej sytuacji Barcelona będzie mogła wydać na transfery w lato. Transfer defensywnego pomocnika to absolutny priorytet, tutaj nie ma co oszczędzać. Jeśli klub będzie miał powiedzmy 60 milionów euro do wydania na wzmocnienia, to większość tej kwoty powinna pójść na defensywnego pomocnika, no chyba, że przyjdzie ktoś z wolnego transferu (Kante?) albo Alemany wyciągnie królika z kapelusza. Na obronę może przyjść ktoś z dwójki Inigo Martinez/Evan Ndicka, obu kończą się kontrakty w lecie, więc tutaj nie będzie problemu z kwotą transferu. Co do PO oraz środkowego pomocnika nie mam żadnych typów, ale pomocnik powinien przyjść(mamy zbyt krótką ławkę), a PO wręcz musi zostać sprowadzony. Tutaj również pozostaje liczyć na kreatywność zarządu. Pomocnik powinien być w idealnym piłkarskim wieku 25-30 lat, może być nawet troszkę starszy, a na PO przydałby się jakiś młody piłkarz z dużym potencjałem rozwojowym. Na lewoskrzydłowego nie mam żadnych typów, można włączyć Abde do pierwszego zespołu, jeśli Xavi zdecyduje, że się nadaje.