- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1428 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1428 Culés
4
Messi w PSG jest w top3 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie.Lapcio chyba by musiał z 10 dzwigni uruchomic by bylo stac na jego wypłate
0
@Encore e tam na pewno obniży do 5mln i tak jest bardzo bogaty i mówił, że może grać za darmo
0
@NaFazieHitman Przeciez Messi nie gra dla pieniędzy.
0
@Encore Jakiś gość z "Messi camp" powiedział że Messiemu już nie zależy na pieniądzach i chce grać w piłkę będąc szcześliwym
7
@Encore PSG strzał w dychę tym transferem, tym bardziej, że teraz maja Messiego jako MŚ co automatycznie się przekłada na większe dochody dla klubu, Lapcio pewnie do teraz żałuje co odkręcił z Messim, ale kto wie może gdyby nie ten transfer Leo nie zdobyłby MŚ
2
@Emhyr Jakoś w to wątpie. Nawet jeśli miałby zejść z pensji to wątpie że nawet o 50% zmniejszy swoje zarobki.
4
@Emhyr Nie no nikt nie bedzie gral za paczke fajek nawet jak kocha pilke xD
0
@Encore podpiszą umowę o dzieło, 10 mln za LM, 5 mln za La Lige, 2 mln za CdR, 1 mln za inne trofea, 2 mln za pichichi, 2 mln za złotą piłkę (bez tej przyznawanej w 2023), a na start pensja minimalna jak u Alvesa.
1
@takisobiektos @Encore Znaczy ja nie wierzę w powrót do Barcy ale też nie wierzę w wycieczkę za dręczeniem Mentala w Arabii
3
@Encore Dokładnie, te argumenty z tym, że i tak ma miliony i mógłby nic nie robić są zabawne xD Pieniądze zawsze jest na co wydać, a umówmy się Messi nie wydaje 10k miesięcznie tylko 100/200 tys też na miesiąc
2
@Encore @Ptasior i @Danny Gaucho tyle u nas w Choroszcz town mają i nie narzekają.
@Luciano99