- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1385 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1385 Culés
3
Wydałem 2.5k na kompa i w sumie nie mam ochoty w cokolwiek grać xD Odpaliłem kilka razy cyberpunka i tyle, a jak człowiek do szkoły chodził, to tylko robił przerwę na sen od grania na złomie, który się włączał 5 minut, eh
19
@Medium Nic dziwnego że Ci się nie chce grać, za 2.5 koła to Ci pasjans ledwo pójdzie i to nie na ultra
2
@Medium dlatego ja kupiłem sobie ps'a i o wiele wygodniejsze to jest, jak nie ma sie juz ochoty na takie granie jak kiedys
0
@Nhyz Mi jeszcze czasem musi służyć do renderowania i montowania, więc aż tak kasy w błoto nie wyrzuciłem :D
1
@Medium Ja ogrywam od paru lat star wars the old republic, wiedźminy, gothiki i skyrima. No a tak to football managera i fife. Ale w te nowe fabularne gry się nie mogę coś wkręcić.
1
@Medium a ja w sumie kupiłem w październiku PC za 8k i gram raz godzinkę, raz dwie, raz trzy, a czasem dzień czy dwa nie gram tylko do zwykłego przeglądania neta korzystam. W moim przypadku leci Wiedzmin 3 next gen na Ultra Ray Tracing i mega się bawię! Do tego czasem Fortnite, Far Cry 4 i Forza Horizon 5. W przyszłości będzie właśnie Cyberpunk, Assassin's Creed Vallhalaa i Dying Light 2 oraz być może Far Cry 5 i 6 :)
1
@Medium Na mnie tak solo gierki działają. Przy multikach jeszcze człowiek czasami potrafi posiedzieć. Ludzie jednak przyciągają.
0
@culer_5306751 No bez kitu, ja bym dalej grał w Metina gdyby mi aż tak szkoda czasu nie było, nie potrafię się wciągnąć w te fabuły, nawet wiedźmin mnie męczy
1
@Tomo1989 No właśnie, jak człowiek całe życie online grał w diablo/Metina/cs'a/Fifę to trudno mu solo pykać i misje przechodzić