- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1671 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1671 Culés
56
Gratuluję @Danny Gaucho zwycięstwa.Za rok to już ez win.Dziękuję wszystkim,którzy na mnie głosowali,problemem mogło być to,że większość moich wyborców nie umie za bardzo pisać albo była zbyt pijana,żeby oddać głos.Wrócimy silniejsi, @Bocheno1 @Deviler @Kessie i tak macie jutro wolne,bo mój stary rozwalił ścianę w warsztacie i jutro przyjeżdża ekipa remontowa ogarnąć sytuację
Pozdrawiam Lucjan
3
@Luciano99 nie pozdrowisz swojego najlepszego ucznia?
4
@Luciano99 Dla mnie i tak jesteś zwycięzcą
9
@Luciano99 Nie martw się, nasze mecze pokazowe przez kolejny rok zgromadzą rzesze fanów i zbudujemy bazę pod wygraną. Obiecuję zrzucić parę kilo i będę strzelał jeszcze bardziej widowiskowe gole niż w 2 ostatnich meczach pokazowych.
2
@Luciano99 Stary już jestem i mimo tego bardzo doceniam Twój kontent... ale to, że znalazłeś się na podium jest dla mnie niezrozumiałe. Rzadko kiedy widzę Twój post dotyczący stricte piłki i Barcy, dlatego skłaniam się do tego, żeby takie jajcarskie wpisy, jak Twoje miały swoją kategorię i za to powinieneś mieć swojego "Złotego Balona" jak najbardziej zasłużenie:-)
7
@kamyk_23 Spoko, rozumiem cię.Tylko jestem zdania,że taki internetowy plebiscyt nigdy nie będzie do końca sprawiedliwy, wiadomo, że moje komentarze w 90% procentach nie mają nic wspólnego z merytoryką,a LR traktuję jako odskocznię od codziennego życia.Tak czy siak cieszę się,że są ludzie,których bawi mój kontent.Wiem, że czasami balansuje na granicy absurdu/żenady,no ale to już jest ryzyko zawodowe
4
@Luciano99 Inteligentny człowiek zawsze dobierze odpowiedni styl i ubierze w fajne słowa to, co chce przekazać lub wzbudzić kontrowersje.
Tego się nie bój i tak trzymaj oraz powodzonka w tym Twoim "złomowisku".
Jako nestor tej strony (z racji wieku, CHYBA) trzymam kciuki:-)))