- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1641 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Arkon
6
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
4
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1641 Culés
5
@Emhyr podał info, że Espanyol się obraża i też nie wpuści kibiców Barcy na mecz. Miałem mu tam odpisać, ale mam też ciekawostkę, więc piszę tutaj oddzielnie. Tak więc @Emhyr 12 lat temu byłem na derbach, biedny młody student, miejsca na samej górze obok kibiców gości. Kibiców gości w liczbie 2:D takie to kibicowskie derby w Barcelonie:)
A teraz ciekawostka: patrzę składy VV - Alves, Fontas, Masche, Pique - Busi, Xavi, Iniesta - Leo, Pedro, Villa i myślę - „kurdę fajna paczka”:) i patrzę gości… Jordi Amat… pamiętacie takiego piłkarza? Espanyol, Vallecano, Swensea… pamiętacie:) otóż Jordi Amat jest…. Indonezyjczykiem:)
Cash Polakiem, Haller - WKS a Amat postanowił zostać obywatelem Indonezji:)
1
@escarabajo urzekła mnie ta historia :)
1
@escarabajo Nie pamiętam go w ogóle. Czemu akurat Indonezja
1
@escarabajo Ostatni prawdziwy klimat derbów Barcelony był jak jeszcze Espanyol grał na Montjuïc, a BOIXOS NOIS funkcjonowali na stadionach. Brigadas Blanquiazles Espanyolu też ;d
1
@escarabajo szacun dla wszystkich kibiców espanyolu że nie poszli na łatwiznę
0
@NaFazieHitman wiem wiem, słabe, ale jakoś tak pomyslalem ze może stare konie pamiętają Amata:) tym bardziej, że i pare lat w Anglii biegał.
@Emhyr a kto go tam wie:) chłop urodził się w Barcelonie:)
Teraz widzę, że gra tam w lidze, ale stosunkowo niedługo, więc albo jakaś lewizna ze strony państwa, żeby wzmocnić kadrę - przy chęci zawodnika oczywiście albo pochodzenie Indonezyjskie:)
1
@AFA90 tam i tak piknikowo, z nimi czy bez:)