- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 994 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
15
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Kozinho.
36
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 994 Culés
5
Młoda Leokadia wygląda tutaj, jak spełnienie marzeń i snów.
4
@BorzyKrzys Dopóki nie otwiera buzi, to jest moja ulubiona artystka xD
3
@BorzyKrzys Wygląda jak moje rysunki na ostatnich kartkach zeszytu od matmy z gimby
0
@BorzyKrzys Wziąłbyś ją na sylwester w polsatem?
4
@BorzyKrzys @VegetaPolska Atakuj, podobno wolna jest ^_^
1
@HighestInTheRoom Kuqe jej kominy przepychał, ja bym się brzydził
1
@BorzyKrzys spełnienie marzeń i snów 15-latków chyba
3
@cris2706 Dla Ciebie spełnieniem jest jeden gość kopiący piłkę, to już lepiej być 15 latkiem sliniacym się do Leosi
2
@BorzyKrzys ani to piękne ani to mądre ani nie umi śpiewać. Nad czym te zachwyty?
0
@Medium XD riposta po uju...
No ogólnie każdy ma inny gust. Nie każdy facet musi lubić prawdziwe kobiety z kształtami. Niektórzy gustują właśnie w dziewczynkach rodem z jakiejś mangi czy jakiś innych brudnopisach z różowymi włoskami.
0
@cris2706 No tak, ogólnie każdy ma inny gust. Niektórzy gustują właśnie w wyidealizowanych lalkach, które w sobie mają więcej plastiku niż szarych komórek po czym koniec końców i tak przed wstawieniem zdjęcia edytują je tak, że na żywo nie poznał byś iż jest to osoba, do której na insta klepiesz bałwana (tu akurat nie wliczamy Messiego ponieważ co prawda sądząc po komentarzach klepiesz więcej niż do owych "kobiet" no ale jego to byś nawet po ciemku pod prysznicem poznał)
0
@BorzyKrzys mocne 3/10
0
@Maciej1078 liczysz na herby, bo pocisnąłeś mi od fanbojów Messiego pacynko? Śmieszny jesteś trollu.
0
@cris2706 nie jestem trollem i w tyłku mam herby, a ty sam się właśnie wyjaśniłeś sugerując, iż bycie fanbojem gracza, o którym jest ¾ twoich komentarzy jest obrazom
0
@BorzyKrzys Szkoda na nią marnować chrustu.