- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1411 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1411 Culés
1
niektórzy chwalą się tu samochodami, inni biurkami po komputer:)
ja pochwalę się czymś bardziej prozaicznym ale przynajmniej związanym z piłką:)
poprawnie wytypowałem 2 ostatnich zwycięzców wielkich turniejów:)
zarówno EURO 2020 wpadło mi Włochy jak i MŚ 2022 wpadła mi Argentyna
miałem jakiegoś takiego czuja po prostu, czekam z niecierpliwością n EURO 2024 choć pewnie jakby teraz postawił jakąś większą kasę to nie wygram znając życie xD
0
@lucca87 Stary, nie chcę nic podpowiadać ani zapeszać ale wiesz no ... Polska....
1
@Bobo25
przeczucia na podstawie obserwowania jak grają nie oszukasz:) ale się postaram:)
1
@lucca87 to ja się pochwale, że w naszej typowance z kolegami przed ostatnim meczem już miałem praktycznie małe szansę na wygranie, ale obstawiłem 2:2 finał (wiem, że niehumanitarnie, ale tak podpowiadała intuicja) i dzięki temu wygrałem ex aequo z drugim ziomkiem, który dobił punkt tym, że postawił na pierwszą bramkę Messiego. Ja obstawiałem, że Messi będzie miał 3 do krycia i prędzej komuś dogra więc dałem Alvareza :] przewrotnie jak sam finał.
1
@arasz1819
no ja też grałem w typowankę ze znajomi i o ile na EURO byłem 4 na 30 coś osób, MŚ 7 na 30 coś to końcowego zwycięzcę jako jedyny obstawiłem 2 razy poprawnie przed rozpoczęciem turniejów
dokładne wyniki wchodzą za 5 pkt i w tym byłem słaby:) z zwykłe wytypowanie zwycięzcy meczu za 1 pkt
1
@lucca87 u nas 3 pkt za idealny wynik, 2 za dobrą różnicę bramek, 1 za trafienie zwycięzcy bądz remis. Od fazy pucharowej dodajemy kto strzeli pierwszą bramkę. Gramy oficjalnie od Euro 2012, a nieoficjalnie obstawialiśmy pierwszy raz na 2008 albo 2010 na takich plakatach z harmonogramem co do Tyskiego dodawali kiedyś :] turniej już dla nas kultowy