- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 554 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 554 Culés
7
Wczoraj pojawiły się informacje o rozmowach, Zełensky-Erdogan-Macron-Putin, które były dość długie i intensywne, szczegółów nie mamy żadnych, jednak wiemy że rozmowy trwają. Jest to zapewne powiązane z ofensywą zimową którą szykuje rosyjska armia. Pentagon przekazuje ukraińskiej armii rakiety dalekiego zasięgu, a także jest zielone światło z USA do używania dronów, głęboko w środku Rosji. USA, już nie obawia się “drmatyczej” eskalacji wojny pomiędzy NATO a Rosją, tak przynajmniej podaje “The Times”, powołując się na anonimowe źródła w Pentagonie. Sekretarz Generalny NATO Hens Stoltenberg powiedział, że szanse bezpośredniej wojny z Rosją zwiększyły się znacznie, uważa on też, że NATO powinno kontynuować zbrojenie Ukrainy.
2
@Peszko07 Zrodlo?
Ja z kolei slyszalem, ze Rosja nie ma wystarczajaco sily zeby rozpoczac duza ofensywe zimowa, na co naklada sie slabe przygotowanie ruskich do zimowego sezonu i niskie morale.
@michal26 wiesz cos na temat tych rozmow, o ktorych napisal Slawek Peszko?
2
@Peszko07 Bardzo dobrze, jest tylko mały problem. Ukraińcy nie moga sobie pozwolić na walenie w Moskwę ile wlezie, bo pod wpływem propagandy rosyjskiej, zachód może zastopować pomoc Ukrainie, jeśli cywile rosyjscy będą za bardzo dostawać w dupę.
Troche fotek ze spalonymi ciałami i temat zacznie się kręcić.
Szkoda.
Zielone światło zostało dane po jesiennych atakach kacapów na infrastrukturę energetyczną i cywilów.
1
@JimMorrisonFCB pierwsze słyszę. Może dzisiaj to było, a ja od rana nie siedzę w temacie
0
@michal26 Wlasnie ja tez nie, dlatego sie zdziwilem skad nagle taki zwrot.