- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1450 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1450 Culés
9
Świetna gra Argentyny, szkoda gola, dużo pecha w tym, bo po rykoszecie i potem doszło przez to do tej jednej setki Australii, a tak, świetna gra w destrukcji, znakomici dzisiaj, pressing był różny, ale to w dużej mierze od Messiego momentami, bo mimo wszystko pare razy odpuścił i się rzucało to w oczy, gdy Australia wyszła spod niego. Mimo wszystko, bardzo dobry mecz w ich wykonaniu. Kontrolowali Australie praktycznie całe spotkanie.
1
@Rewolucja123 Proszę Cię, gdzie ta "świetna gra"? Barcelona Valverde też według Ciebie grała świetnie?
1
@Rewolucja123 Swietna jutro dopiero zobaczysz gdy wybiegna o 16 orły Czesia
5
@Rewolucja123 Spokojnie czekali aż obrona Australii się przerzedzi i wykorzystali pierwszą możliwą okazję. Widać było w tej nudnej, zachowawczej grze metodę. Gdyby nie przypadkowy samobój to Australia faktycznie nie miałaby czego szukać, a tak zrobiło się nerwowo. O ile nie będzie więcej niespodzianek takich jak ta tutaj czy Arabia to jestem spokojny o ten zespół
5
@Bartula a jak inaczej wyobrażasz sobie świetną grę przeciwko 11 obrońców? Błagam, co za głupoty piszesz
0
@Siro Wyobrażam sobie tak, że jak jest miejsce, to za wiele inwencji tam nie widzę. Podanie do Messiego i zmiana w rolę obserwatora, to ich najlepsze zagranie w ofensywie. Cokolwiek by się nie stało, to dla was Argentyna ma wszystko świetne. 3 bramki stracili już łącznie z ogórkami, ale to pewnie się nie liczy również.
0
@Bartula zero konkretów w twojej wypowiedzi, Argentyna miała jasny plan, którego ewidentnie się trzymała. Nie cisnąć na siłę do przodu, czekać na rywala. Jakby zagrali agresywniej i stracili gola z kontry to takie czubki jak ty by zaraz pisały że nie potrafią pozycyjnie zagrać
0
@Siro Twój konkret, to jest wymyślanie jakiś wielkich planów, o których istnieniu nie masz pojęcia. Piłki zapewne nigdy nie dotknąłeś, ale będziesz innym mówił, ze są czubkami, bo się z Tobą nie zgadzają.
0
@Bartula XD najlepszy sposób na brak argumentów - jechanie po czyjejś ambicji bez powodu, żenada
0
@Siro Chłopie, Ty nazywasz kogoś czubkiem, bo ma inne zdanie na temat piłki nożnej niż Ty. Oczywiście nie bez powodu mówię o potencjalnym braku doświadczenia u Ciebie, bo dajesz wrażenie biernego fanboya, który za wiele wspólnego z piłką nożną nie ma. Co tu jest żenadą?